WhatsApp
Telefon
  • Kurtuluş Mah. Sanayi Keresteciler Sitesi 13. Sokak No:13 Yakutiye – ERZURUM
Halı Yıkama Ev Temizliği inşaat Temizliği

Halı Yıkama

inşaat öncesi ve sonrası işyeri ilk temizlik hizmeti , işyeri taşıma işlemi sonrası oluşan zemin ve dekorasyon izlerini giderme , işyeri açılmadan önceki temizlik ve bakım hizmeti, işyerinizin haftalık ve aylık periyotlardaki temizlik hizmetlerinin tarafımızca sağlanması.

Ev Temizliği

İnşaat öncesi ve sonrası oluşan bant ve boya izleri başta olmak üzere matlaşan ev iç dizayn ürünlerinin hepsi buhar makinaları tarafından doğal temizlik ürünlerimiz ile profesyonel ekibimiz tarafından özenle temizlenmektedir.

inşaat Temizliği

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir.
shape
shape
shape
shape
img

Hakkımızda

2013 yılında kurulan frimamız kurulduğu günden itibaren temiz  kaliteli hizmet ağı ve yapmış olduğu yatırımlarla Türkiyenin en iyi 3. friması seçilmiş olup son teknolojik makine ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile  Erzurum'da hizmet vermektedir. 

Hakkımızda
0442 245 15 15

Popüler Hizmetlerimiz

Endüstriyel Çamaşır Yıkama

Son teknoloji makineler ile endüstriyel çamaşır yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda size en iyi yerinde ...

Daha Fazla Bilgi

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Son teknoloji makineler ile yorgan ve battaniye yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda size en iyi yerinde yorgan ve ...

Daha Fazla Bilgi

Yerinde Yatak Yıkama

Son teknoloji makineler ile yerinde yatak yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda size en iyi yerinde yatak yıkama ...

Daha Fazla Bilgi

Perde Temizliği

Son teknoloji makineler ile perde temizleme konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda size en iyi perde temizleme hizmetini sunmak ...

Daha Fazla Bilgi

Koltuk Yıkama

Son teknoloji makineler ile koltuk yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda size en iyi koltuk temizleme hizmetini sunmak ...

Daha Fazla Bilgi

Halı Yıkama

Son teknoloji makineler ile halı yıkama konusunda beş yıldan fazla deneyime sahip olan Er Moda Halı Yıkama size en iyi halı temizleme ...

Daha Fazla Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Halının m2 si nasıl hesaplanır?
Halılar m2 usulü yıkanmaktadır. Bir halının kaç m2 olduğunu hesaplamak son derece kolaydır. Halınızın eniyle boyunu ölçün ve çarpın.Örneğin :Eni 1metre boyu 3metre olan bir halı 3*1 = 3 m2 dir.Periyodik olarak Halı Temizleme Merkezi tarafından yıkaması yapılan halılar, sağlıklı ortamlar oluşturulması için de önemli katkıda bulunur.
 
Halılarınızın yıkama sıklığı, ev sakinlerinin sayısına ve kullanım düzeyine bağlı olarak evden eve farklılık gösterecektir. Fazla kullanılan odalarda 3-6 ayda bir, daha seyrek kullanılan odalarda ise 9-12 ayda bir temizletmeniz gerekir. Eğer çocuğunuz veya ev hayvanınız varsa, bütün ev halılarını en az yılda 2 defa komple temizletmeniz gerekir.
Halının kuruması; evin nemine, sıcaklığına ve elyafın yoğunluğuna bağlıdır. Kuruma sürecini hızlandırmak için, fanlardan yararlanabilir, pencereleri 5-6 santim açık bırakabilir, ısıtıcıyı açabilir (70-72 derece) ve daha sıcak havalarda klimayı açık bırakabilirsiniz.Nemli halıdan sert zemine geçerken özellikle dikkat edin. Sert zeminler kaygan olacaktır. Tamamen kuruyuncaya kadar halı üzerinde mümkün olduğu kadar az gezinilmesi sağlamaya çalışın. Kuruma sürecinde varsa ev hayvanlarını halı üzerinde gezdirmemeye gayret gösterin.Halılarınızın başına bir kaza gelirse, örneğin üzerine birşey dökülürse ve bunun gibi istenmeyen bir durum oluşursa hemen bizi arayıp yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz. Unutmayın! Bilgi almadan kendiniz herhangi bir uygulama yapmayınız; çünki halı ve kilimlerinize daha fazla zarar vermeniz söz konusu olabilir!
Bu tarz çukurlaşmaların ortadan kaldırılması için garanti verilemez.Bu duruma ısı, nem ve halıların belli araçlarla elle temizlenmesi katkıda bulunabilir. Halı yıkama işlemi sorunun çözümüne katkı sağlayabilir, yine de halının eski haline dönmesi zaman alabilir.Ciddi durumlarda böyle hasarlar kalıcı olabilir.
Evet; halınızı, döşemelerinizi düzenli ve bilinçli temizletmeniz birçok alerji yapıcı maddeleri ve diğer kirleticileri ortadan kaldıracak ve daha iyi nefes almanızı sağlayacaktır. Uygun şekilde temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan halılar ve kumaşlar bina içinde ve ev ortamında çeşitli sağlık sorunları yaratma potansiyeline sahiplerdir.
Günümüzde halının değiştirilmesi oldukça maliyetli olduğu için, en iyisi kullanılan halı, kilim gibi eşyaları öncelikle profesyonel halı yıkama firmalarına temizletmektir. Bu, daha az maliyetlidir ve farklılık yaratabilir.
Bazı ev sahipleri, halı temizleme işleminden sonra halının daha çabuk kirleneceği konusunda kaygı duyduklarını ifade etmişlerdir. Bu kaygı, birçok temizleme şirketinin temizlik işlemini uygun olmayan şekilde gerçekleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu şirketlerin çoğu, masraftan kaçmak ve zamandan tasarruf etmek için en ucuz temizlik sıvılarını kullanmakta, çalışanlarına doğru dürüst eğitim vermemekte ve deterjan kalıntısını gidermek için ayrı bir durulama işlemi gerçekleştirmemektedir. Eğer halı yıkama ve halı bakımı bilinçli bir şekilde yapılmaz ve halıda deterjan bırakılırsa, yeniden kirlenme süreci hızlanacaktır.
Temizlenecek olan alanlardaki kırılabilecek eşyaları güvenli bir yere taşımalısınız. Masalardaki resimler, lambalar, hatıra eşyaları vs. kaldırılmalıdır. Halılar, sarılıp rulo hale getirilirken halının üst yüzeyi iç kısımda kalmalıdır.
Halıların temiz olması, her ev sahibi için övünç kaynağıdır. Özellikle misafirlerin kirli halılarla karşılaşması istenmediğinden dolayı, halı yıkama birçok kadının vazgeçilmez hizmetleri arasında yer almaktadır.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu iş yerlerinde de, halıların kirli olması telafi edilemeyecek bir durumdur. Kirlenmiş halılar, müşterilerde olumsuz bir izlenim bırakır. Bu yüzden, çalışma alanındaki halılar, 3 ya da 6 ayda bir halı yıkama profesyonelleri tarafından yıkanmalıdırlar.

Ücretsiz Teklif Al

Sizden Yorumlar